close
تبلیغات در اینترنت

دولت


 • آخرين ارسال هاي انجمن

  عنوان پاسخ بازديد توسط
  تیم پاسخگویی به رویداد امنیتی کامپیوتر(بخش اول) 0 9 kardgarmahalleh

  سخنگوی دولت: صداوسیما از ظریف برای مصاحبه دعوت کرده بود

  دسته بندي: سیاسی, دولت,
  47 بازديد
                                                                                                خبرگزاری فارس: صداوسیما از ظریف برای مصاحبه دعوت کرده بود/برخی‌ها جایگاه رسانه ملی را در حد یک رسانه جناحی تقلیل می‌دهند
  سخنگوی دولت:
  صداوسیما از ظریف برای مصاحبه دعوت کرده بود/برخی‌ها جایگاه رسانه ملی را در حد یک رسانه جناحی تقلیل می‌دهند

  به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، محمدباقر نوبخت عصر امروز در جلسه شورای اداری استان سمنان که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان، استاندار سمنان، معاونان استاندار، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان سمنان و... در سالن تأمین اجتماعی استان سمنان برگزار شد، اظهار داشت: صداوسیما از ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان برای مصاحبه دعوت کرده و قرار بر این شده بود که مصاحبه وی پخش شود؛ اما اجازه داده نشد که این گفت‌وگو به پخش برسد.

  سخنگوی دولت گفت: اخیراً در دیداری، خانمی در لابه‌لای جمعیت مردم جمله‌ای به بنده گفت که قابل توجه بود؛ این خانم می‌گفت «سلام من را به آقای ظریف برسانید و بگویید اگر رسانه به اصطلاح ملی اجازه پخش مصاحبه شما را نداد، دل‌های ما رسانه‌ شماست».

  نوبخت بیان کرد: این سخن نشان می‌دهد که مردم فهیم هستند و می‌دانند باید چگونه رفتار کنند و تشخیص‌های آنها همواره درست است.

  سخنگوی دولت گفت: نمی‌خواهیم راجع به رسانه ملی چیزی بگوییم؛ صداوسیما زحمت می‌کشد و رسانه ملی ماست و خیلی از برنامه‌هایش منصفانه و خوب است؛ صداوسیما در طول روز صدها برنامه تهیه و تولید می‌کند و صدها نفر هم برنامه‌نویس آن هستند.

  نوبخت ادامه داد: برخی‌ها ممکن است صداوسیما را از جایگاه رفیع رسانه ملی در حد یک رسانه جناحی تقلیل دهند؛ چراکه برخی از حرف‌هایی که زده می‌شود، سخن یک جناح سیاسی است.

  وی افزود: رسانه ملی برای همه است؛ اشکالی وجود ندارد مخالفان دولت و برخی سایت‌ها، ما را نقد و تحلیل کنند و منتقد باید انتقاد کند؛ اما رسانه ملی ماهیتاً مخالف دولت نیست و رسانه ملی متعلق به همه آحاد جامعه است.

  سخنگوی دولت گفت: از ابتدای صبح که برخی برنامه‌های صداوسیما را نگاه می‌کنید، احساس می‌شود به دنبال نکات منفی می‌گردد تا آنها را پخش کند و ما نسبت به این موارد انتقاد داریم و مردم نیز این‌ها را می‌دانند.

   


  ادامه مطلب
  نظر
  میثاق
  پنجشنبه 03 دي 1394

  رئیس‌‌جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصاد مقاومتی:

  دسته بندي: دولت,
  17 بازديد

  روحانی

  رئیس‌‌جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصاد مقاومتی:

  تیم اقتصادی دولت مأمور تسهیل سرمایه‌گذاری و حضور فعال بخش خصوصی شد
   
  خبرگزاری تسنیم: روحانی بر جهت‌گیری تلاش همه دستگاه‌ها در سال جدید برای رونق و اشتغال در بخش‌های مختلف اقتصادی تأکید کرد.


  ادامه مطلب
  نظر
  میثاق
  یکشنبه 16 فروردين 1394

  روحانی :موفقیت‌های بزرگی در سال جاری کسب کردیم

  دسته بندي: دولت,
  17 بازديد
  کد مطلب : 2210
  خبرگزاری فارس: موفقیت‌های بزرگی در سال جاری کسب کردیم/ در صادرات رکورد زدیم
  موفقیت‌های بزرگی در سال جاری کسب کردیم/ در صادرات رکورد زدیمرئیس‌جمهور با بیان اینکه موفقیت‌های بزرگی در سال جاری کسب کردیم، گفت: آمارها به ما می‌گوید موفقیت‌های اقتصادی بزرگ و چشمگیری داشتیم.
   
   


  ادامه مطلب
  نظر
  میثاق
  چهارشنبه 27 اسفند 1393


 • ?