close
تبلیغات در اینترنت

راهبرد فرهنگ


اطلاع‌نگاشت | پنج سفارش درباره راهیان نور

 • آخرين ارسال هاي انجمن

  عنوان پاسخ بازديد توسط
  تیم پاسخگویی به رویداد امنیتی کامپیوتر(بخش اول) 0 10 kardgarmahalleh

  فعالیت‌های جهادی حدود ۱۰۰ بسیجی در روستاهای محروم اصفهان

  44 بازديد

   

   

   

   

  ارسالی از استان اصفهان

  یش از ۱۰۰ دانشجوی بسیجی به اردوهای جهادی در روستاهای محروم استان اصفهان اعزام شدند

   

  بیش از ۱۰۰ دانشجوی بسیجی به اردوهای جهادی در روستاهای محروم استان اصفهان اعزام شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مسوول بسیج دانشجویی ناحیه امام رضا (ع) اصفهان گفت: این دانشجویان از موسسات آموزش عالی غرب شهر اصفهان هستند که در حوزه استحفاظی ناحیه بسیج امام رضا (ع) قرار دارند. محمد عزیزی افزود: دانشجویان اعزامی به این اردوها در قالب چهار کاروان در مناطق محروم فریدونشهر و اردستان حضور پیدا کرده‌اند. وی گفت: نخستین گروه ۳۰ دانشجوی خواهر از اوایل مرداد در روستای «چقیورت» و دومین گروه ۲۰ دانشجوی برادر در روستای «تهلگی» و سومین گروه ۳۰ دانشجوی خواهر در روستای «نهضت آباد» فریدونشهر هستند. مسوول بسیج دانشجویی ناحیه امام رضا (ع) اصفهان افزود: مهمترین فعالیت‌های خواهران دانشجو در این اردوها اجرای برنامه های علمی، آموزشی و فرهنگی در قالب برگزاری کلاس‌های صنایع دستی، خیاطی، گلدوزی، احکام، قرآن و کمک درسی و مشاوره خانوادگی وبهداشتی ست که تا پایان مرداد در این مناطق ادامه دارد. عزیزی با بیان اینکه گروه چهارم اعزامی به این اردوها ۳۰ دانشجوی بسیجی هستند که از نیمه دوم شهریور فعالیت جهادی خود را در روستای خیرآباد اردستان آغاز می‌کنند، گفت: برادران بسیجی در این اردوها فعالیت های عمرانی را در روستای تهلگی فریدونشهر آغاز کردند و یک مسجد در این منطقه ساختند.

   


  ادامه مطلب
  نظر
  fanuse
  پنجشنبه 30 دي 1395

  مسابقه هفته ششم

  دسته بندي: راهبرد فرهنگ,
  36 بازديد

  مسابقه هفته ششم:

  نظر شما در مورد ایجاد سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی چیست؟

    1. کار خوبی است           2. باعث بی نظمی می شود   

   

   لطفا نظرات خود را به سامانه 50002030689666 ارسال نماید. به 14 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه کارت هدیه 200000 ریالی تقدیم می گردد.


  ادامه مطلب
  نظر
  میثاق
  دوشنبه 31 فروردين 1394

  وزیر ارشاد در ایتالیا؛ سفری با نتایج موفق اما در زمانی نامناسب

  دسته بندي: راهبرد فرهنگ,
  23 بازديد
  کد مطلب: 2202
  خبرگزاری فارس: وزیر ارشاد در ایتالیا؛ سفری با نتایج موفق اما در زمانی نامناسب/تهاجم فرهنگی به شیوه سفارتی و پاسخ‌های ناکافی
  وزیر ارشاد در ایتالیا؛ سفری با نتایج موفق اما در زمانی نامناسب/تهاجم فرهنگی به شیوه سفارتی و پاسخ‌های ناکافیسفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایتالیا در حالی با نتایج مثبت و خوب انجام شده است که ایتالیا به دلیل دخالت‌ها در بخش‌های فرهنگی ایران بر خلاف منافع و ارزش‌های ملی و اسلامی کشور متهم است.
   

   


  ادامه مطلب
  نظر
  میثاق
  چهارشنبه 27 اسفند 1393


 • ?