close
تبلیغات در اینترنت

موسسه فرهنگی مذهبی میثاق - 2


اطلاع‌نگاشت | محصولات رسانه ای موسسه میثاق

خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی

خلاصه-کتاب-حکایت-دولت-و-فرزانگیخلاصه ی کتاب حکایت دولت و فرزانگی به شرح زیر است :داستان مربوط به جوانی سی و دو ساله است که در یک شرکت تبلیغاتی کار می کند و به شدت از کارش بیزار و دلزده است وبه دنبال راهی برای افزایش درآمد خود می باشددر همین حین به توصیه عموی بسیار پولد...دانلود فایل

آخرين ارسال هاي انجمن

عنوان پاسخ بازديد توسط
تیم پاسخگویی به رویداد امنیتی کامپیوتر(بخش اول) 0 24 kardgarmahalleh

مراسم قرآن و عترت شهرستان نور

53 بازديد

مراسم قرآن و عترت شهرستان نور


زمان: روز چهارشنبه 94/12/19 بعد از نماز مغرب و عشاء

مکان: مسجد حضرت ابوالفضل خیابان نیما


نظر
میثاق
سه شنبه 18 اسفند 1394

نماینده شهرستان نور و محمودآباد

52 بازديد
جناب آقای دکتر علی اسماعیلی انتخاب شما به عنوان نماینده نور و محمودآباد را خدمت شما و هوادارانتان تبریک عرض می نماییم.
 
                                                         (روابط عمومی مفما)
 

http://8pic.ir/images/2uq5zmcdg31brtafq3so.gif


نظر
میثاق
پنجشنبه 13 اسفند 1394

شورای مشورتی شهرستان نور

40 بازديد

شورای مشورتی شهرستان نور چهارشنبه ها راس ساعت 17 ب.ظ در مکان موسسه میثاق


نظر
میثاق
پنجشنبه 13 اسفند 1394

شورای نگهبان در برابر فشارهای مثلث زور، زر و تزویر مقاومت کند

42 بازديد

شورای نگهبان در برابر فشارهای مثلث زور، زر و تزویر مقاومت کند

جنبش عدالتخواه دانشجویی:

شورای نگهبان در برابر فشارهای مثلث زور، زر و تزویر مقاومت کند/ با عدم تأیید افراد بی صلاحیت، نگذارید «حق الناس» پایمال شود

جنبش عدالتخواه دانشجویی اعلام کرد: از اعضای شورای نگهبان انتظار می‌رود با مقاومت در مقابل فشارهای مثلث زور، زر و تزویر، اجازه ندهد افرادی که صلاحیت‌های لازم نمایندگی را ندارند بتوانند بی‌صلاحیتی خود را به مردم عرضه کنند.

 

http://www.8pic.ir/images/mpzn3q5foz6flusgl1wy.jpg


ادامه مطلب
نظر
میثاق
سه شنبه 29 دي 1394

اسدی: آنها که در زمین کار دارند، حق ندارند درباره مسائل غیرفنی صحبت کنند

21 بازديد

اسدی: آنها که در زمین کار دارند، حق ندارند درباره مسائل غیرفنی صحبت کنند

حاضریم میزبانی عربستانی‌ها را قبول کرده و امنیت‌ آنها را هم تأمین کنیم

اسدی: آنها که در زمین کار دارند، حق ندارند درباره مسائل غیرفنی صحبت کنند/ به تحقق رؤیای سالی ۳۰۰ میلیارد در فوتبال امیدوارم

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: به همان دلیلی که می‌گویند آنها که خارج از زمین

هستند نباید فنی صحبت کنند، آنها هم که در زمین کار دارند، حق ندارند در خارج از

زمین غیرفنی صحبت کنند.

 


ادامه مطلب
نظر
میثاق
سه شنبه 29 دي 1394

ایران تنها کشور خاورمیانه است که با داعش و گروه‌های تروریستی مخالف است

39 بازديد

ایران تنها کشور خاورمیانه است که با داعش و گروه‌های تروریستی مخالف است

پولتیکو:

ایران تنها کشور خاورمیانه است که با داعش و گروه‌های تروریستی مخالف است/ اهریمن نشان دادن ایران اغراق است

پایگاه «پولتیکو» ضمن تأکید بر اینکه ایران تنها کشور خاورمیانه است که با داعش، القاعده و گروه‌های دیگر تروریستی مخالف است، نوشت بسیاری از سیاستمداران آمریکایی تلاش می‌کنند به طور اغراق‌آمیز ایران را اهریمن جلوه دهند.


   

  پایگاه تحلیلی پولتیکو به تلاش سیاستمداران آمریکایی برای دشمن جلوه دادن ایران اشاره کرد و نوشت که مردم آمریکا ایران را نه تنها کشوری می‌دانند که منافع آن برخی اوقات در تقابل با منابع آمریکا است بلکه این کشور را چشمه بی‌رحمی از شیطان می‌پندارند.

  این پایگاه تحلیلی ادامه داد که این نوع تفکر در بین سیاستمداران آمریکایی بسیار مشهود است به طوری که «هیلاری کلینتون» وزیر خارجه سابق آمریکا و نامزد پیشتاز دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا در سال 2008 اعلام کرد که آمادگی دارد «به طور کامل ایران را از بین ببرد».از طرف دیگر سناتور «تد کروز» اخیراً مدعی شد که ایرانیان «افرادی هستند که می‌خواهند ما را به قتل برسانند».

  پولتیکو با اشاره به این اظهارات ضدایرانی سیاستمداران آمریکایی نوشت، سیاستمداران آمریکا به ندرت به این شیوه درباره کشورهای دیگر سخن به میان می‌آورند. در واقع ایران یک جایگاه منحصر به فرد در معبد دشمنان ما دارد.

  این پایگاه تحلیلی سپس به تحولات اخیر در زمینه اجرایی شدن برجام و تبادل زندانیان آمریکا و ایران و همچنین آزادی ملوانان آمریکایی که سهواً وارد آبهای خلیج‌فارس شده بودند، اشاره کرد و نوشت که اینها پیروزی‌های چشمگیری در دیپلماسی آمریکا به حساب می‌آید و «جان کری» وزیر خارجه آمریکا بخاطر این پیشرفت‌ها، شایسته تقدیر است.

  پولتیکو با اشاره به تحولات مثبتی که اخیراً با توافق هسته‌ای ایران حاصل آمده است، گزارش کرد که تنها چیزی که ظاهراً تغییر نکرده است، لفاظی‌ سیاستمداران آمریکایی است.

  این گزارش اینگونه توضیح داد، بعد از آنکه ملوانان آمریکایی هفته گذشته در آبهای خلیج‌فارس دستگیر شدند، سناتور «مارکو روبیو» خیلی به سرعت این رفتار ایرانیان را «کاملاً هولناک» خواند و یکی از ژنرال‌های بازنشسته آمریکایی به نام «بری مک کافری»، ایران را «یک قدرت متخاصم خارجی» خواند و گفت که دستگیری ملوانان آمریکایی «یک بی‌حرمتی به حضور نظامی ما در خلیج‌ (فارس) است».

  پولتیکو نوشت که این افراد هیچ اهمیتی به این موضوع ندادند که ملوانان آمریکایی در 6 هزار مایلی از آمریکا در حال عملیات بودند و وارد آبهای قلمرو ایران شده بودند.

  این پایگاه تحلیلی نوشت که با این وجود، مسئله‌ای که روشن است این است که درک ما از ایران بعنوان تهدیدی برای منافع حیاتی آمریکا دور از واقعیت است. ایران تنها کشور خاورمیانه است که کاملاً با داعش، القاعده و دیگر گروههای تروریستی مخالف است.

  طبق این گزارش، اتهاماتی مبنی بر اینکه ایران با حملات سایبری، آمریکا را تهدید می‌کند، ممکن است که یکسری اساس و پایه‌ای در واقعیت داشته باشد اما آمریکا نیز ایران را از این طریق مورد حمله قرار داده است. در سال 2010، ایران قربانی قوی‌ترین حمله در تاریخ جنگ سایبری شد و برنامه هسته‌ای این کشور با حملات سایبری هدف قرار گرفت و بخشی از این حمله توسط آمریکا طرح‌ریزی شده بود.

  پولتیکو در ادامه افزود، شاید تاریخ بخشی از دلیل این مسئله باشد که آمریکایی‌ها به ایران یک نگاه همراه با ترس اغراق‌آمیز دارند. سرنگونی شاه ایران در سال 1979، یک شکست حیرت آور برای منافع آمریکا بود و متعاقب آن بحران گروگانگیری کارکنان سفارت آمریکا در ایران همچنان برای بسیاری در واشنگتن، یک خاطره سوزناک است.

  علاوه بر این، فشارهای بی‌رحمانه دو همپیمان آمریکا در خاورمیانه یعنی عربستان و اسرائیل، بر این احساس ترس اغراق‌آمیز آمریکایی‌ها از ایران می‌افزاید. این دو همپیمان آمریکا، تلاش می‌کنند تا با دلایلی که مطرح می‌کنند، مردم آمریکا را به سوی احساس ضدایرانی سوق دهند.

  این گزارش در ادامه افزود که 35 سال لفاظی ضدایرانی از سوی تمامی طیف‌های سیاسی از جمله احزاب سیاسی و اکثر رسانه‌های خبری و انگ زدن به هرکسی که جدا از الگوی خشونت است، دلایلی بر حس ترس اغراق آمیز مردم آمریکا از ایران بوده است. فراتر از آن، عدم تجربه در رویارویی با کشورهایی که منافعی متفاوت از ما دارند نیز تأثیر گذار است. ما از داشتن یک دشمن احساس خوبی داریم و ایران برای تحقق این هدف، گزینه مناسبی است.

  پولتیکو در پایان نتیجه‌گیری کرد که برخی از کشورها احساس می‌کنند که ایران در حال فروپاشی است و می‌توانند هرکاری که می‌خواهند را انجام دهند، میانه‌روها و واقع‌گرایان در ایران در تلاش هستند تا اینگونه لفاظی‌ها را خنثی کنند. آمریکایی‌هایی که به دنبال یک خاورمیانه باثبات هستند نیز باید همین کار مشابه را دنبال کنند.

  انتهای پیام/م

   

   


  نظر
  میثاق
  سه شنبه 29 دي 1394

  مصباحی‌مقدم در جمع خبرنگاران خبر داد لیست مشترک جامعتین برای خبرگان تا هفته آینده نهایی می‌شود

  64 بازديد

  مصباحی‌مقدم در جمع خبرنگاران خبر داد لیست مشترک جامعتین برای خبرگان تا هفته آینده نهایی می‌شود

  مصباحی‌مقدم در جمع خبرنگاران خبر داد

  لیست مشترک جامعتین برای خبرگان تا هفته آینده نهایی می‌شود

  سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت:‌ ما برای انتخابات خبرگان با جامعه مدرسین لیست مشترک می‌دهیم و انشاالله تا هفته آینده این لیست نهایی می‌شود.

   غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز عصر امروز (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم ختم پدر حسن قشقاوی در مسجد نور تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جامعه روحانیت مبارز در بحث مجلس خبرگان بنا دارد با جامعه مدرسین حوزه علمیه قم لیست مشترک بدهد و این لیست در همین هفته یا هفته آینده نهایی خواهد شد.

  وی در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: در قالب ائتلاف اصولگرایان وارد شدیم و تمام جلسات این شورا با مدیریت آیت‌الله موحدی کرمانی در محل جامعه روحانیت مبارز برگزار می‌شود و ۵ نفر از اعضای این جامعه در ائتلاف حضور دارند.

  سخنگوی جامعه روحانیت مبارز اظهار امیدواری کرد: انتظار داریم به زودی شورای ائتلاف اصولگرایان به نتیجه برسد.

  مصباحی مقدم در مورد رد صلاحیت‌ها نیز گفت: شورای نگهبان ممکن است بعد از بررسی مجدد برخی از افرادی که تأیید صلاحیت نشده‌اند را تأیید صلاحیت کند البته طبق قانون.

  وی تأکید کرد: امیدواریم ان‌شاءالله یک رقابت کاملاً رقابتی را در ۷ اسفند سال جاری شاهد باشیم.

  انتهای پیام/

   


  نظر
  میثاق
  سه شنبه 29 دي 1394

  پول‌های بلوکه‌شده بانک ملی در آلمان آزاد شد

  41 بازديد

  پول‌های بلوکه‌شده بانک ملی در آلمان آزاد شد

  مدیرعامل بانک ملی در گفت‌وگو با فارس:

  پول‌های بلوکه‌شده بانک ملی در آلمان آزاد شد/ ۱۷ زیرمجموعه بانک ملی در خارج آماده ارائه خدمات می‌شوند

  مدیرعامل بانک ملی با اشاره به دریافت مجوز فعالیت شعبه بانک ملی در هامبورگ آلمان، گفت: بانک ملی ۱۷ مجموعه در خارج از کشور دارد که برای ارائه خدمات به فعالان اقتصادی آماده می‌شوند.

   

   

  عبدالناصر همتی اظهارداشت: از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دادیم و روز گذشته بانک مرکزی آلمان مجوز فعالیت شعبه بانک ملی در هامبورگ را صادر کرد.

  وی افزود: پول بلوکه شده شعبه بانک ملی در آلمان با این مجوز فعالیت، آزاد شد و از طرف دیگر محدودیت نقل و انتقال پول شعبه بانک در دوبی هم برداشته شد.

  به گفته وی اقدامات لازم برای آغاز به کار شعبه لندن بانک ملی انجام شده و فقط منتظر دریافت مجوز از دولت انگلیس هستیم. 

  مدیرعامل بانک ملی تصریح کرد: محدودیت فعالیت میر بیزینس بانک ملی در مسکو  نیز برداشته شد و در آینده نزدیک فعالیت همه شعب بانک ملی در خارج از کشور فعال می‌شود.

  همتی با اشاره به انجام مذاکرات با بانک‌های خارجی برای ایجاد کارگزاری، گفت: برای راه‌اندازی کارگزاری به توافق رسیدیم. بانک ملی 17 مجموعه در خارج از کشور دارد که برای ارائه خدمات به فعالان اقتصادی آماده می‌شوند.

  مدیرعامل بانک ملی در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه تا چند روز آینده 9 بانک مهم کشور به سوئیفت متصل خواهند شد، امکان گشایش ال‌سی افزایش می‌یابد، نرخ سود بانکی کاهش خواهد یافت، گفت: قطعا؛ گشایش‌های ارزی موجب کاهش فشار بر نقدینگی خواهد شد و وقتی بانک‌ها بتوانند از فاینانس و منابع خارجی استفاده کنند، به طور طبیعی نرخ سود کاهش می‌یابد.

  انتهای پیام/م

   


  نظر
  میثاق
  سه شنبه 29 دي 1394